• Csibész kutyasuli

  Üdvözöljük a Csibész Kutyaiskola honlapján

  Tanfolyamok

  Kezdő és haladó tanfolyamok folyamatosan indulnak klikkeres képzéssel! Jelentkezés!

  Kutya ovi

  Kölyök kutyáknak és gazdáiknak remek szórakozás! Minden vasárnap 8-tól! Jelentkezés!

  Klub élet

  Tanfolyamot végzett tapasztaltabb gazdáink részére minden szombaton 8-tól klub! Klubképek a facebookon

  Nézzen körül!

 • Vizsgák

  Iskolánkban a K99 vizsgarendszer szerint vizsgáztatunk

  A vizsgarendszer

  Engedelmes, ügyességi, őrző védő és nyomkereső ágazatokban lehet vizsgát tenni.

  Aktuális vizsgák

  Legközelebb 2016. nyarán lesz vizsga engedelmes és ügyességi ágazatban

  Korábbi vizsgák

  Válogatás korábban nálunk rendezett vizsgákból: E1, E2, E3, E6, Ü1, Ü2, stb.

  Nézzen körül!

 • 1
 • 2

Oktatóink, iskolánk

Az óvodában a kölyökkori szocializációra helyezzük a hangsúlyt, ahol a kutyus megtanulja a helyes viselkedés szabályait a fajtársakkal és az emberekkel szemben. Az alaptanfolyam során a helyes együttélés szabályait sajátítják el gazdáink, valamint a csak pozitív megerősítés segítségével megtanítják kutyáiknak a legfontosabb alapengedelmes feladatokat. A haladó tanfolyam alatt a gazdák megtanulják a problémák otthoni, önálló megoldásához szükséges ismereteket, valamint a tanítás során tőlük távoli feladatokban irányítják kutyáikat. Részleteket elolvashatja a "Kutyaovi" és a "Tanfolyamok" menüpontok alatt!"

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Rengei László

  0630-9533-486

  rengeilaszlo [@] gmail.com


  Rengei László vagyok. Fiatal korom óta kutyázom rendszeresen. A tudatos kutyázás

  +
 • Szűcs Norbert

  0620-3228-139

  szucsinorbi [@] gmail.com

  +
 • There are two menu options available: DropDown Menu, a CSS driven dynamic & versatile menu, and

  +
 • Lumiere has styled, including responsive, support for the popular third party content / CCK extension, K2.

  +

Rengei László

0630-9533-486

rengeilaszlo [@] gmail.com


Rengei László vagyok. Fiatal korom óta kutyázom rendszeresen. A tudatos kutyázás felé több meghatározó kiképző segítsége terelt.
Sokat köszönhetek Bajusz Istvánnak, aki vadászkutya mestervezető, kiképző. Sikerült megtanulnom, hogy a kutya nem hímes tojás, nem szabad őt emberként kezelni és nem szabad "majomszeretettel" elhalmozni.

Szűcs Imre megtanított arra, hogy a kutyákkal hogyan lehet a motivációjukat kihasználva foglalkozni, tanulni. Megismertetett jónéhány trükkel a tanításban, melyeket a képzésekben a mai napig hasznosítok. Megmutatta a kutyázás ágazatainak alapjait. Kitartásom jutalmául Nála kezdhettem először segítő oktatóként továbbadni a megszerzett tapasztalataimat a gazdáknak.

Rengeteget gyakoroltam saját kutyámmal, Sacival, így a bemutató csoportjának is a tagja lettem. Ekkor szembesültem először azzal, hogy a tanításban megszerzett tudás nem elegendő ahhoz, hogy a kutya személyiségét is megismerjem. Rá kellett döbbenjek arra, hogy nem tudom, hogyan gondolkodik, mit miért csinál. Ekkor találtam rá a Népszigeti Kutyaiskola által alkalmazott módszerre, a Tükör módszerre, melynek oktatásához szükséges kiképzésvezetői oklevelemet 2009. májusában szereztem meg. A módszer segített megismerni, hogy milyen gazda is vagyok, valamint betekintést nyújtott azokba az ismeretekbe, melyek a kutyagondolkodás jelenlegi tapasztalatait összegzik. Korom Gábor személyében egy nagyon nagy tapasztalattal rendelkező kutyás szakembert ismertem meg, aki személyiségével is hozzájárult, hogy az általa és kiképző csapata által létrehozott módszer segítségével és felhasználásával tanítjuk 2010. nyara óta Deszken, a Csibész Kutyaiskolában gazdáinkat arra, hogyan legyenek Jó Gazdák.

Beiratkozás tanfolyamokra

Kutyaiskolánkban újra dolgozunk! A foglalkozásainkat a szokott rendben tartjuk.


Várjuk az érdeklődő gazdákat!

Új alapfokú és haladó tanfolyamot indítunk 2021. május 29-én, szombaton.
Beiratkozás: 2021. május 22-én, szombaton 8.30 órakor. Kérjük a pontos megjelenést!

Az érdeklődőket kérjük, hogy előzetesen regisztráljanak a tanfolyamainkra! Valamint kérjük, nézzék meg a "Tanfolyamok" menüpontot!

VÁLTOZÁS!

Iskolánk 2019.05.20-tól csak a Deszki pályán működik!

Aktuális

 • Vizsgák +

  Legközelebbi vizsga 2020.02.16. vasárnap. K99 1-3-as szint. Magasabb szintű vizsga igényét kérjük legalább négy héttel a vizsga előtt jelezze! Read More
 • Előadások, rendezvények +

  Feltöltés alatt... Read More
 • Bemutatóink +

  2019: 05.24 péntek 9.00 - Hódmezővásárhely, Bethlen Gimnázium 07.07 vasárnap 19.00 - Kiszombor, Kukorica fesztivál Archívum: A Csibész Kutyaiskola az alábbi helyszíneken Read More
 • Helyszín +

  Iskolánk 2019.05.20-tól csak a Deszki pályán működik! Read More
 • 1
 • 2